 |
 |
 |
|
|
Сьогодні: 12:31 09 06 2026
|
О взносах за пользованием аукционом
| Автор |
Повідомлення |
|
Саша91
Частий гість
З нами з: 13:12 06 01 2013 Повідомлення: 102 Звідки: м. Рівне
|
 Re: О взносах за пользованием аукционом
а покупцям- незручно.
|
| 19:50 17 03 2017 |
|
 |
|
Manyunya
Постоялець
З нами з:00:52 10 06 2013 Повідомлення: 463 Звідки: Одесса
|
 Re: О взносах за пользованием аукционом
А покупцы привыкнут.Что на 1 счет переводить денежку,что на 2-разница не большая.Вот продавец, иногда ,может и забыть. 
|
| 23:36 17 03 2017 |
|
|
Хто зараз онлайн |
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість |
|
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі Ви не можете додавати файли у цьому форумі
|
|
 |
|