 |
 |
 |
|
|
Сьогодні: 11:50 13 06 2026
|
|
Сторінка 1 з 1
|
[ 5 повідомлень ] |
|
| Автор |
Повідомлення |
|
sssved
Відвідувач
З нами з: 10:50 13 02 2014 Повідомлення: 33 Звідки: Украина
|
 Прикольно...
Выиграл лот, оплатил. Тишина. Спросил. Ответ: пришлю в августе, я в отпуске! Зачем тогда выставлять на аукцион, если ты не можешь отправить вовремя? (Вопрос риторический)
|
| 15:29 10 07 2017 |
|
 |
|
Viking
З нами з: 10:44 16 02 2011 Повідомлення: 5275 Звідки: Україна, Луцьк
|
 Re: Прикольно...
А хто продавець?
_________________ Легкая придурковатость снабжает мозг кровью и обеспечивает индивидуальное творческое пространство.
|
| 21:50 10 07 2017 |
|
 |
|
sssved
Відвідувач
З нами з: 10:50 13 02 2014 Повідомлення: 33 Звідки: Украина
|
 Re: Прикольно...
Viking написав: А хто продавець? Да Бог с ним
|
| 21:50 10 07 2017 |
|
 |
|
Viking
З нами з: 10:44 16 02 2011 Повідомлення: 5275 Звідки: Україна, Луцьк
|
 Re: Прикольно...
Цікавий нік... 
_________________ Легкая придурковатость снабжает мозг кровью и обеспечивает индивидуальное творческое пространство.
|
| 21:58 10 07 2017 |
|
 |
|
Lana
Частий гість
З нами з: 21:56 24 06 2015 Повідомлення: 163 Звідки: Полтава
|
 Re: Прикольно...
Народ не волнуйтесь!!!!просто бутылочки в России,привезу в августе! 
|
| 10:21 12 07 2017 |
|
|
|
Сторінка 1 з 1
|
[ 5 повідомлень ] |
|
Хто зараз онлайн |
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість |
|
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі Ви не можете додавати файли у цьому форумі
|
|
 |
|